Grupa Klimowicz

Grupa producentów zbóż i rzepaku

Nasza firma - Grupa Producentów Zbóż i Rzepaku Klimowicz Bis Sp. z o.o. zajmuje się produkcją zbóż, rzepaku, kukurydzy, ale także produkcją materiału siewnego zbóż („nasiona na mistrzowski plon”).

 

Firma powstała w 2008 r., a jej trzon stanowi przede wszystkim Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o. - firma posiadająca wieloletnią tradycję w dziedzinie nasiennictwa (co więcej na terenie Księżego Lasu i terenie przyległym tradycja nasienna sięga nawet lat 50-tych ubiegłego wieku).

Klimowicz Bis oprócz produkcji zbóż oraz materiału siewnego prowadzi skup zbóż, rzepaku i kukurydzy, ale także sprzedaż nawozów. 

Grupa Producentów Zbóż i Rzepaku Klimowicz Bis Sp. z o.o. dysponuje najnowocześniejszym sprzętem w dziedzinie czyszczenie i zaprawiania zbóż.

Ponad 30-letnie doświadczenie, a także wiedza i profesjonalizm naszych pracowników poparte nowoczesna technologią sprawiają, że w chwili obecnej zaliczamy się do ścisłej czołówki licencjonowanych gospodarstw produkujących kwalifikowany materiał siewny.

Możemy Państwa zapewnić, że materiał siewny dostarczony przez nas spełnia najwyższe wymagania.

Mamy nadzieję, że spełni także Państwa oczekiwania.

Kwalifikowany materiał siewny Klimowicz Bis

  • Nowości odmianowe
  • Odmiany najbardziej znanych hodowli
  • Odmiany o różnych charakterystykach i wymaganiach
  • Materiał siewny przygotowywany przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii czyszczenia i zaprawiania (technologia-rysunkowo)
  • Materiał zaprawiony metodą 100% pokrycia ziarna 

„Nasiona na mistrzowski plon” - taki napis widnieje na naszych workach z kwalifikowanym materiałem siewnym, bo robimy wszystko, by nasiona były właśnie na mistrzowski plon. W to wchodzi między innymi: troskliwa opieka nad zbożem na polach, a potem skomplikowany kilkuetapowy proces, na który składa się między innymi: czyszczenie, zaprawianie, pakowanie i etykietowanie, a wszystko przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii i doświadczonych pracowników.

Życzymy udanych zbiorów!

Do góry