Grupa Klimowicz

Grupa Klimowicz

Grupę Klimowicz tworzą przede wszystkim Grupa Producentów Owoców i Warzyw Klimowicz Sp. z o.o., Grupa Producentów Zbóż i Rzepaku Klimowicz Bis Sp. z o.o., a także Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o.. Jest Grupą stworzoną przez firmy rodziny Klimowicz, co w znacznym stopniu wpływa na jakość sprzedawanych przez nią produktów, politykę firmy oraz specyfikę działalności.

Więcej

Klimowicz GPOiW

Grupa Producentów Owoców i Warzyw Klimowicz Sp. z o.o. to producet warzyw szklarniowych oraz gruntowych . Firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 r, jednak w produkcji warzyw mamy jednak długoletnie doświadczenie.

Więcej

Klimowicz Bis

Nasza firma - Grupa Producentów Zbóż i Rzepaku Klimowicz Bis Sp. z o.o. zajmuje się produkcją zbóż, rzepaku, kukurydzy, ale także produkcją materiału siewnego zbóż („nasiona na mistrzowski plon”).

Więcej

Księży Las

Kontakt

ul. Wiejska 1
42-674 Zbrosławice

Więcej

Woda

Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las dostarcza wodę dla mieszkańców Ksieżego Lasu oraz okolic.

 Komunikaty

Więcej

Zielony Zakątek

 

Codziennie świeże, smaczne, zdrowe warzywa - prosto od Klimowicza.

 

By codziennie mogliście Państwo mieć dostęp do naszych świeżych warzyw stworzyliśmy sieć sklepów, gdzie mogą Państwo kupić nasze produkty w dobrych cenach. Dla Państwa wygody w Zielonym Zakątku można nabyć także produkty spożywcze innych firm.

 

 

Więcej

Sukcesy

Nasze sukcesy w rolnictwie, ogrodnictwie, produkcji mleka

Każda otrzymana nagroda jest dla nas ważna, cieszy i motywuje do dalszej cięższej pracy.

Oto niektóre z otrzymanych przez nas nagród:

Więcej

Działalność non-profit

Klimowicz udziela się sportowo.

Więcej
Do góry